ПРО ІНСТИТУТ МІСЬКЦИВІЛЬПРОЕКТ

Інститут Міського Цивільного Проектування входить групу компаній MA Group і є провідною компанією структури. З серпня 2014 до MA Group приєдналася Ольга Заремба, яка зайняла посаду Голови наглядової ради Інституту «МіськЦивільПроект».

«МіськЦивільПроект» здійснює діяльність по двом провідним напрямками: містобудування та архітектура. Поєднуючи класичну школу і сучасні тенденції, Інститут пропонує унікальні рішення у сфері актуальної архітектури.
Компанія виконує комплексні проекти різного рівня – починаючи від проектів територіального планування, генеральних планів великих житлових районів, мікрорайонів, і закінчуючи проектами окремих будівель і споруд. Співробітниками Інституту було реалізовано кілька десятків архітектурних проектів житлових будівель і комплексів, офісних та торгово-розважальних центрів, рекреаційно-курортних і готельних комплексів, промислових об’єктів та об’єктів соціального значення (шкіл, садочків, посольств, музеїв), багато з яких були відзначені міжнародними та національними нагородами.

«МіськЦивільПроект» розробив єдину в Україні 3D модель Києва, яка включає всі будови міста і дозволяє проаналізувати будь-яку будівлю на предмет допустимої поверховості та відповідності архітектурному ландшафту місцевості. Інститут виступає ініціатором та генеральним підрядником Департаменту містобудування та архітектури в рамках проекту з розробки Посібника з облаштування вулиць Києва.
В Інституті працює команда з 30 висококваліфікованих професіоналів: члени Національної Спілки архітекторів України, лауреати Державної премії України у сфері архітектури, заслужені архітектори України.