Архітектори Інституту «МіськЦивільПроект» поговорили з батьками про безпеку дітей в урбаністичному середовищі.

28 серпня архітектори-проектанти Інституту «МіськЦивільПроект» провели другу презентацію проекту «Карта міста, безпечного для дітей». На цей раз до розробки карти могли приєднатися дорослі – батьки діток, які брали участь в освітньо-дослідницькому проекті «Велике місто, маленький місто», ініційованому урбаністичною ініціативою «Дитячі географії».

Батькам були презентовані карти з нанесеними небезпечними і безпечними зонами. Відмітки розставляли самі діти на минулому занятті, яке відбулося 21 серпня. Зі свого боку батьки доповнили карту іншими небезпечними і безпечними місцями.

Анна Астаулова-Ільницька, архітектор Інституту «МіськЦивільПроект», автор проекту «Карта міста, безпечного для дітей»:
«Головна цінність проекту «Карта міста, безпечного для дітей» полягає в його прикладній користі. Завдяки коментарям дітей і батьків ми відстежуємо реальні маршрути, якими щодня користуються школярі, і аналізуємо їх на предмет небезпечних і безпечних зон. Проект викликав велику підтримку з боку мам і тат. В майбутньому ми плануємо провести ще ряд зустрічей, щоб зібрати максимум інформації для інтерактивної карти».

«Карта міста, безпечного для дітей» – проект, ініційований Інститутом «МіськЦивільПроект» в 2014 році. Проект передбачає створення інтерактивної карти Києва з нанесеними небезпечними і безпечними місцями на реальних маршрутах, якими щодня користуються діти.