Інститут «МіськЦивільПроект» в рамках розробки проекту «Карта міста, безпечного для дітей», приєднався до освітньо-дослідницького проекту «Велике місто, маленьке місто». 15 діток віком від 8 до 12 років безпосередньо долучилися до розробки інтерактивної карти, що містить безпечні та небезпечні для дітей місця в столиці.

DSC01790DSC01788
DSC01790DSC01788

Протягом двох тижнів проекту, з 15 по 28 серпня, архітектори Інституту «МіськЦивільПроект» Анна Астаулова-Ільницька (автор проекту «Карта міста, безпечного для дітей») та Анна Бондар провели зустріч з дітками, в ході якої розповідали малечі про проект, разом визначали потенційні небезпеки та наносили їх на карту.

Архітектор Інституту «МіськЦивільПроект», учасник групи, що займається соціальними проектами з благоустрою міста Анна Астаулова-Ільницька:

«Той факт, що все більше організацій, людей бачать необхідність в тому, щоб розказувати дітям про місто, пояснювати, чому саме так, а не інакше воно розвивається, що міське середовище може бути як дружнім, так і ворожим до дитини, ще раз доводить, що і дітям, і батькам потрібно більше інформації. Цю інформацію ми зараз і збираємо, щоб потім представити широкому загалі у вигляді інтерактивної карти».

До загроз міського середовища діти відносили автомобілі, що паркуються на тротуарах, відсутність пішохідних переходів, старі дерева, скупчення бродячих собак тощо.

Наразі проект «Карта міста, безпечного для дітей» знаходиться у підготовчій стадії. Архітектори-проектанти, що працюють над створенням інтерактивної карти мають на меті зібрати якомога більше інформації про безпечні і небезпечні місця в місті і виявити потреби батьків і дітей з точки зору питання комфортного перебування дітей в місті. Для цього проводяться зустрічі з дітьми та їх батьками.

«Велике місто, міленьке місто» – ініціатива громадської організації «Дитячі географії». Освітньо-дослідницький проект має на меті пояснити дітям у доступному форматі ігор та воркшопів, що таке сучасне місто.