8 квітня 2015 року MA Group спільно з UKRAINIAN BUILDING COMMUNITY, American Chamber of Commerce і компанією New Tend провели круглий стіл «Тендерні закупівлі в будівельній галузі: антикорупційні інструменти» для компаній-членів Комітету з нерухомості АСС.

СЕО MA Group, Голова наглядової ради Інституту «МіськЦивільПроект» Ольга Заремба виступила з доповіддю на тему «Корупційна складова тендерних закупівель: з якими проблемами стикаються компанії будівельної галузі». Зі слів експерта корупція часто відбувається на рівні «середньої ланки». Формування корупційного блоку всередині компанії, насамперед, загрожує зайвими фінансовими витратами (вартість закупівель за корупційними схемами збільшується в середньому на 10%). Крім того, компанія часто отримує продукцію гіршої якості – низькопробну цеглу, оздоблювальні матеріали тощо.

СЕО MA Group, Голова наглядової ради Інституту «МіськЦивільПроект» Ольга Заремба:
«З корупційною складовою в тендерних закупівлях стикається більшість компаній, що працюють у будівельній галузі. MA Group використовує ряд антикорупційних інструментів, які дозволяють нашим компаніям вбирати кращого постачальника на найбільш вигідних умовах. У тендерах, де є корупційна складова, компанії групи не беруть участі. Це наша принципова позиція».

Інститут «МіськЦивільПроект» має досвід проведення, та участі в тендерах. В Інституті, як і у всіх компаніях групи, застосовуються антикорупційні інструменти, такі як система мотивації менеджерів, відповідальних за проведення тендерів, проведення моніторингу цін по ринку, використання систем прозорих закупівель. Крім того, компанії MA Group беруть активну участь у роботі комітетів і організацій, які займаються впровадженням антикорупційних інструментів у тендерних закупівлях.