У рамках відкритого архітектурного конкурсу на ідею реконструкції комплексу будинків Міхельсона, розташованих в історичній частині міста по вулиці Пушкінській, організатор – компанія НЕСТ – провела 9 липня 2015 перші обговорення з місцевими жителями. Представники Інституту «МіськЦивільПроект» поділилися своїм баченням специфіки роботи із старовинними будівлями.


Зустріч пройшла у форматі архітектурної дискусії на тему «Сучасні рішення в історичному просторі», в ході якої учасники обговорили, як зберегти історичний вигляд міста і створити гармонію між минулим, сьогоденням та майбутнім.

Нагадаємо, 21 травня 2015 компанія НЕСТ оголосила конкурс на кращу ідею відновлення старовинної садиби Міхельсона. Переможці конкурсу, які будуть в майбутньому братимуть участь у реконструкції комплексу, будуть відомі після 9 вересня.

Комплекс будинків по вул. Пушкінській – пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення. Конкурсне завдання передбачає роботи з відновлення чотирьох житлових будинків і зведення новобудови, на перших двох поверхах якої буде розміщений дтячий заклад.